Grafika POST (14)

Jak na blogera (trudno mi się przyzwyczaić, ale chyba blogerem już jestem!) przystało…. bardzo rzadko czytam inne blogi 😀 Brakuje mi czasu! Choć mam zapisaną przeogromną listę artykułów do przeczytania… Stanie się to chyba niestety, gdy Szpinakożerca będzie miał lat 18, ale lepiej późno niż wcale, prawda?

Mimo wszystko są blogi, a przede wszystkim są osoby, do których lubię wracać 🙂 Lubię czytać, zaglądać chociaż raz w miesiącu i podnieść się na duchu, uśmiechnąć i poczuć naprawdę dobrze. Są również blogi, na które zaglądam po to, by znaleźć informacje, dowiedzieć się czegoś. Ale o nich później! Ponieważ trwa SHARE WEEK chciałabym podzielić się z Wami blogami, które dodają mi siły. 

SHARE WEEK to akcja wymyślona przez Andrzeja Tucholskiego oparta na niezwykle prostym założeniu – twórcy polecają innych twórców. Każdy bloger, vloger czy youtuber może wytypować 3 innych twórców ze swojej kategorii i podzielić się nimi ze swoimi czytelnikami. W tym roku również i ja postanowiłam włączyć się w tą akcję 🙂

3 BLOGI, KTÓRE POLECAM

Zaczniemy od kobiecości!

Babownia

1 (1)

 

Babownię tworzy Basia – coach i nauczyciel w jednym, cudowna matka a przede wszystkim niezwykle świadoma kobieta. Jej teksty niosą w sobie ukojenie, mądrość płynącą z ogromnego doświadczenia i piękne słowa. Uwielbiam raz na jakiś czas zanurzyć się w jej świat. Ale nie bój się! Jej blog nie ma nic wspólnego z wydumanymi, dopracowanymi do każdego szczegółu blogami-inspiracjami. To miejsce autentyczne. Jak piękny drewniany dom z duszą.

Przez rodzicielstwo

Wymagajace

R9

Magda jest wspaniałym, mądrym psychologiem a przy tym mamą wymagającej córki. Nie „chwalę” się tym zbytnio, ale niektórzy z Was wiedzą, że Szpinakożerca też należy do dzieci z gatunku High Need. Jednak niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest wymagające, czy raczej standardowo męczące, warto zajrzeć na bloga Wymagające. Dowiesz się tam wszystkie o śnie niemowląt i małych dzieci (uczciwie, bez ściemy, naukowo ale również z dobrą radą). Jednak dla Magdy powiedzieć, że niemowlęta słabo śpią, to za mało! Przeczytasz tam artykuły o karmieniu piersią, wychowaniu, lękach separacyjnych i… płaczu! Magda jest również bliskościowym psychologiem, promotorką karmienia piersią i doulą. To miejsce obowiązkowe dla wszystkich rodziców.

 

Aż po zabawę!

Jeden Rysunek Dziennie

pasek

Potrzebujesz uśmiechu? Jesteś wykończona gotowanie, pilnowaniem, kołysaniem albo po prostu pracą? Musisz zajrzeć do Ani. Na jej blogu zasada jest prosta  – każdego dnia pojawia się jeden rysunek, który przedstawia (zazwyczaj naprawdę śmieszną) scenę z życia jej rodziny. Rysunki polecam przeglądać hurtowo, uśmiech na cały wieczór gwarantowany 🙂

To oczywiście nie wszystkie blogi, które znam i cenię 🙂 Jeśli macie ochotę zajrzyjcie również pod te adresy:

Zabawkator – w poszukiwaniu najlepszych sprawdzonych zabawek dla dzieci

Bycblizej – dla fanów i praktyków RB. To tam dowiedziałam się, że Szpinakożerca gryzie mnie z miłości!

Lekka Zmiana Mamy – o relacji z klientem, mediach społecznościowych i zmianach. Wszystko lekkie jak piórko!

Bezgrzeszna rozpusta – Daria zabierze Was w niezwykłą podróż po smakach całego świata

Mataja – chyba nie muszę przedstawiać? Naukowe podejście do rodzicielstwa w najlepszym możliwym wydaniu!

 

A Wy, na jakie blogi zaglądacie najchętniej? 🙂 Podzielcie się Waszymi „strzałami w 10!”